P0

Uostas ir jūra

Nesėkmingai ieškojo dingusio jūreivio

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-25


Krašto apsaugos ministerija pranešė, kad antradienį, 9.20 val., buvo nutraukta dingusio krovininio laivo „SWE Carrier“ įgulos nario paieškos ir gelbėjimo operacija.

Claus Peter Geiler (marinetraffic.com) nuotr.

Asmens paieška buvo pradėta nedelsiant, kai Jūrų gelbėjimo koordinavimo centras pirmadienį, 23.48 val., gavo pranešimą. Paskutinį kartą jūrininkas buvo matytas praplaukiant Liepojos uosto plūdurą.

Lietuvos karinių oro pajėgų sraigtasparnis „Dauphin“ AS-365 iš I paieškos ir gelbėjimo posto Nemirsetoje buvo pakeltas į orą ir ieškojo dingusio įgulos nario visą naktį. Paryčiais, apie 5 val. paieškos operacija buvo laikinai sustabdyta dėl prasto matomumo ir atnaujinta prieš 8 val. ryto.

Dingusio asmens taip pat ieškojo Latvijos karinis laivas P08 ir sraigtasparnis Latvijos atsakomybės teritorijoje.

Su Kipro vėliava plaukiojantis laivas „Swe Carrier“ nekeisdamas kurso plaukė į paskirties uostą Gdynią (Lenkijoje). Jis paieškos ir gelbėjimo operacijoje nedalyvavo.


  2018-09-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt