P0

Miestas

Įamžins Stasio Vaitekūno atminimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-27


Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį vienbalsiai pritarė siūlymui ant Klaipėdos universiteto (KU) rektorato pastato pakabinti lentą, skirtą antrajam rektoriui Stasiui Vaitekūnui atminti.

Tokiai KU senato idėjai dar kovą pritarė Savivaldybės Žymių žmonių, istorinių datų, įvykių įamžinimo ir gatvių pavadinimų komisija.

Beje, prieš klausimo svarstymą liberalas Saulius Liekis mestelėjo repliką, ar Viačeslavas Titovas ir šį kartą negooglino bei nerado kokio LTSR teismo sprendimo. Tačiau ši replika susilaukė mero Vytauto Grubliausko įvertinimo kaip pasisakymas ne vietoje ir ne laiku.

Prof. hab. dr. S. Vaitekūnas mirė 2016-ųjų gruodį eidamas 76-uosius metus. KU rektoriumi jis buvo 1993-2002 m., 2003-2007 m. buvo Senato pirmininku.

Šią rugsėjo 1-ąją universiteto Mažojoje auloje buvo atidengtas Stasio Vaitekūno portretas. Juozo Vosyliaus darbą universitetui dovanojo profesoriaus našlė Vida Vaitekūnienė.


  2018-09-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt