P0

Fotoreportažai, Miestas

Melnragėje – Šeimų šventė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-09-29


Nuo šeštadienio vidurdienio Melnragės aikštėje prasidėjo jau tradicinė Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro organizuojama šventė “Šeimos pramogų uostas”.

Pusvalandžiu anksčiau prie prekybos ir paslaugų centro “Studlendas” startavo jau penktasis “Šeimų bėgimas”. 2 km trasą iki Melnragės įveikė ir važiavusieji paspirtukais, ir bėgikai, ir net mamos su vežimėliais. Visi bėgimo dalyviai buvo apdovanoti medaliais.

Vykstančioje šventėje dalyvių laukia koncertai, pasirodymai, edukacinės-kūrybinės dirbtuvės, batutai, animatoriai ir kitos linksmybės visai šeimai. Nuotaikingame renginyje dalyvaus specialiųjų tarnybų atstovai, kariškiai, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija.

Martyno Vainoriaus nuotr.


  2018-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt