P0

Miestas

Jaunimas vėl įvertins lyderius (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-01


Klaipėdos miesto Jaunimo reikalų taryba kviečia teikti nominantus „Jaunimo apdovanojimams“, kurie skirti įvertinti ir pagerbti jaunus žmones, savo laiką skiriančius bendraamžių labui.

Šiuo renginiu siekiama parodyti, kad Klaipėdos jaunimas yra veiklus, Klaipėda turi begalę imlių ir iniciatyvių jaunų žmonių, kurie siekia visokeriopai geriausių sąlygų ne tik jaunimui, bet ir pačiam Klaipėdos miestui.

Apdovanojimų ceremonija vyks lapkričio 10 d.

NOMINACIJOS

Metų savanoris – asmuo, aktyviai veikiantis ir įsitraukiantis į įvairią visuomeninę ir jaunimo organizacijų veiklą bei miesto renginius. Jis yra puikus pavyzdys žmogaus, kuriam neatlygintinas užsiėmimas visuomenei naudinga veikla yra be galo svarbus, motyvuojantis ne tik jį patį, bet ir aplinkinius, o taip pat ir pakeičiantis įprastą gyvenimo tėkmę.

Metų jaunimo organizacija – jaunimo organizacija, aktyviai veikianti, bendradarbiaujanti, įgyvendinanti naujas idėjas, rašanti projektus bei dalyvaujanti tiek visuomeniniuose, tiek kitų jaunimo organizacijų renginiuose. Organizacija, kuri veikia kaip vienas kumštis, ir savo veiklomis papildo dinamišką Klaipėdos gyvenimą.

Metų jaunimo projektas – projektas arba akcija, kuri sulaukė didelio pasisekimo tarp jaunimo ir sujungė daug žmonių, galbūt tai yra tęstinis projektas.

Metų jaunimo ambasadorius – asmuo, kuris aktyviai veikia kartu su jaunimu, neša daug gerų žinių apie jaunų žmonių nuveiktus darbus, savo veikla bei pasiekimais garsinantis Klaipėdą, kaip tarptautinį, šiuolaikišką, dinamišką miestą nacionaliniu ir (arba) tarptautiniu mastu.

Metų jaunimo partneris – įmonė arba asmuo, kuris neatsisako paremti jaunimo, maloniai bendradarbiauja bei skatina aktyvią jaunų žmonių veiklą.

Metų pilietiškiausia organizacija – organizacija, kuriai yra svarbi tautos atmintis, istorija bei kultūra, todėl ji aktyviai rengia pilietines akcijas ir atlieka žygdarbišką pareigą savo miestui bei valstybei. Tai – tikrų patriotų organizacija.

Miesto straipsnių vidus

Metų ryškiausia organizacija – organizacija, kuri yra ryški ir pastebima visuose renginiuose, socialiniuose tinkluose, taip pat aktyviai veikia Klaipėdos mieste ar net už jo ribų.

Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

Metų prisikėlimas – asmuo arba organizacija, kuri itin ilgą laikotarpį buvo neaktyvi ir neveiksni, tačiau pakilo kaip pats Feniksas iš pelenų ir nuo šiol dirba dar stipriau ir dar aktyviau jaunimo labui.

Metų jaunimo lyderis – asmuo, motyvuojantis kitus siekti ir įgyvendinti užsibrėžtų tikslų, aktyviai vienijantis, telkiantis jaunus žmones vykdyti bendras iniciatyvas ir veiklas, skatinantis kitus užsiimti savanoryste bei mėginantis išspręsti Klaipėdos jaunimo problemas.

Metų pozityvas – asmuo, mėgstantis smagiai papokštauti tiek savo organizacijos, tiek viso Klaipėdos miesto ribose, nušviečiantis ir užburiantis aplinkinius gera nuotaika bei nuolat prajuokinantis visus liūdinčius ar apimtus nevilties.

Nominantų siūlymus galima teikti nuo spalio 1 d. iki spalio 12 d. Teikiant pasiūlymą būtina nurodyti į kurią nominaciją pretenduojama ir pagrindimą, nurodant asmens/organizacijos veiklą. Informaciją siųsti adresu: klaipedosjaunimoapdovanojimai@gmail.com.


2018-10-01

2 komentarai apie “Jaunimas vėl įvertins lyderius”

  1. Į metų ryškiausios organizacijos poziciją aš siūlyčiau Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybę.

  2. Į metų ryškiausios organizacijos poziciją siūliau Klaipėdos valstybinės kolegijos Studentų atstovybę 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt