Verslas

“Iki” skelbia didinanti algas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-03


Prekybos tinklas „Iki“ paskelbė, kad nuo spalio 1 d. savo parduotuvių darbuotojams iki 10 proc. didina darbo užmokestį. Teigiama, kad iš viso mėnesinis prekybos tinklo parduotuvių darbuotojų atlyginimų fondas išaugs 200 tūkst. eurų.

Klaipėdoje šiuo metu yra 16 “Iki” parduotuvių (esanti “Studlende” iki lapkričio pabaigos dabar yra uždaryta rekonstrukcijai). Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot pranešime cituojamos prekybos tinklo „Iki“ valdymo direktorės Linos Muižienės,  prekybos tinklo parduotuvių darbuotojų užmokesčio fondas šiemet didinamas antrą kartą. Metų pradžioje jis esą didėjo daugiau nei 8 proc.

Kartu ji pripažįsta, kad ypatingai didmiesčiuose yra susiduriama su parduotuvių darbuotojų trūkumu, todėl tinkamo atlygio, darbo sąlygų užtikrinimas ir nuolatinis gerinimas esą yra būtina sąlyga, siekiant būti patraukliu darbdaviu.

„Savo darbuotojams siekiame pasiūlyti ne tik konkurencingą atlyginimą, bet ir karjeros galimybes. Turime daugybę pavyzdžių, kai nuo kasininko ar salės darbuotojo darbo pradėję kolegos užkopė iki vadovaujančių pozicijų ir sėkmingai jose save realizuoja. Tie, kurie domisi, stengiasi mūsų prekybos tinkle karjeros laipteliais gali kopti tikrai greitai“, – tikina L. Muižienė.

Klaipėdoje šiuo metu yra 16 “Iki” parduotuvių (esanti “Studlende” iki lapkričio pabaigos dabar yra uždaryta rekonstrukcijai).

“Sodros” skelbiamais duomenimis, UAB “Palink”, valdančioje šį prekybos tinklą, rugpjūtį dirbo 6565 žmonės. Vidutinis atlyginimas tada čia siekė 661,23 Eur.


2018-10-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt