P0

Kriminalai ir nelaimės

Savivaldybė apie keltą: tarnybos buvo pasiruošusios (1)

Avatar

Martynas Vainorius
2018-10-03


Trečiadienį popiet surengtos spaudos konferencijos metu uostamiesčio Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas ir Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininko pareigas einantis Marius Garbenis informavo, kaip buvo veikiama antradienį sužinojus apie incidentą kelte “Regina Seaways”.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Tai buvo tikrai netipinė situacija, tad buvo sušaukta Ekstremalių situacijų komisija – tie jos nariai, kurių kompetencijos gali būti reikalingos sprendžiant kylančias problemas. Posėdis truko apie dvi valandas ir pasiruošėme visoms situacijoms, kurios galėjo susiklostyti pargabenus keleivius į krantą”,- tikino S. Budinas.

Pasak jo, kadangi kurį laiką nežinota, kiek keleivių yra ne klaipėdiečiai ir jiems gali prireikti nakvynės galvota apie maksimalų tokį poreikį. Tokiu atveju buvo pasiryžę pagelbėti “Švyturio” arenos valdytojai.

“Mūsų civilinė sauga veikia, tikrai turime algoritmą, kaip veikti. Klausimų buvo daug, bet papildomų rūpesčių nebuvo. Spec. tarnybos buvo pasiruošusios. Nuolat gaudavome informaciją iš DFDS”, – sakė S. Budinas.

M. Garbenis informavo, kad įvykis buvo priskirtas ypatingiems ir iki pat parvykstant keltui nuolat buvo kontaktuojama su gelbėjimo centru.

“Buvome pasirengę papildomą gaisrų gesinimo įranga, du atskirus automobilius, pritraukėme kai kuriuos padalinius arčiau. Laukėme kol paskutinis žmogus išlips iš kelto. Įlipome į keltą, bet kapitonas priėmė sprendimą, kad nėra reikalo apžiūrinėti galimo gaisro židinio, jei jis toks buvo. Incidentą tikriausiai tirs Lietuvos transporto saugos administracija”, – sakė ugniagesių vadas.


2018-10-03

Vienas komentaras apie “Savivaldybė apie keltą: tarnybos buvo pasiruošusios”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt