Uostas ir jūra

Nebedirba Senoji perkėla, uoste ribojama laivyba

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-03


AB “Smiltynės perkėla” pranešė, kad dėl stiprėjančios vandens srovės uoste, vėjo ir kylančio vandens lygio trečiadienį laikinai nutraukiami keltų reisai iš Senosios perkėlos į Smiltynę ir atgal.

Norintys persikelti į Smiltynę ar Klaipėdą kviečiami atvykti į Naująją perkėlą, čia keltai dirba ir toliau. Teigiama, kad Neringoje, keleivių pervežimo paslaugas teikiantys vežėjai jau informuoti apie situaciją, todėl keleivių jie atvyks paimti į Naująją perkėlą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Smiltynės perkėla“ rekomenduoja sekti informaciją įmonės puslapyje keltas.lt, skambinti trumpuoju informacijos telefonu 1870.

Pranešama, kad laivyba ribojama ir Klaipėdos jūrų uoste. Šiu metu įiti ir išeiti iš uosto gali laivai, kuriems nereikia locmanų pagalbos. Kadangi išlieka didelis bangavimas – bangos aukštis siekia apie 4 metrus, locmanai  jūroje negali patekti į laivus. Išoriniame reide šiuo metu stovi 6 laivai.

Pagal turimas prognozes, vėjas pajūryje popiet vėl sustiprės, sinoptikai informuoja apie stichinį šiaurės vakarų vėją, sieksiantį 28 m/s.

 

 


2018-10-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt