P0

Uostas ir jūra

Nebedirba Senoji perkėla, uoste ribojama laivyba

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-03


AB “Smiltynės perkėla” pranešė, kad dėl stiprėjančios vandens srovės uoste, vėjo ir kylančio vandens lygio trečiadienį laikinai nutraukiami keltų reisai iš Senosios perkėlos į Smiltynę ir atgal.

Norintys persikelti į Smiltynę ar Klaipėdą kviečiami atvykti į Naująją perkėlą, čia keltai dirba ir toliau. Teigiama, kad Neringoje, keleivių pervežimo paslaugas teikiantys vežėjai jau informuoti apie situaciją, todėl keleivių jie atvyks paimti į Naująją perkėlą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Smiltynės perkėla“ rekomenduoja sekti informaciją įmonės puslapyje keltas.lt, skambinti trumpuoju informacijos telefonu 1870.

Pranešama, kad laivyba ribojama ir Klaipėdos jūrų uoste. Šiu metu įiti ir išeiti iš uosto gali laivai, kuriems nereikia locmanų pagalbos. Kadangi išlieka didelis bangavimas – bangos aukštis siekia apie 4 metrus, locmanai  jūroje negali patekti į laivus. Išoriniame reide šiuo metu stovi 6 laivai.

Pagal turimas prognozes, vėjas pajūryje popiet vėl sustiprės, sinoptikai informuoja apie stichinį šiaurės vakarų vėją, sieksiantį 28 m/s.

 

 


  2018-10-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt