P0

Regionas

Kviečia švęsti Vietos savivaldos dieną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-05


Klaipėdos rajono savivaldybė spalio 10-ąją – Vietos savivaldos dieną –  kviečia visus rajono gyventojus susipažinti su savivalda kitaip: ateiti į Savivaldybę ir jos įstaigas, artimiau pabendrauti su darbuotojais, susipažinti su naujovėmis, problemomis, padiskutuoti ir pateikti idėjų gyvai.

Pranešama, kad šiemet į pačią Savivaldybę užeiti net nereikės, nes priešais Savivaldybės pastatą nuo 12 iki 15 val. Savivaldybės administracijos skyriai pristatys savo veiklą, projektus, darbuotojai bus pasiruošę atsakyti į įvairius klausimus, diskutuoti. Vyks loterija ir veiks „idėjų bankas“, į kurį kiekvienas norintis galės pateikti savo idėją Savivaldybei. Pačių originaliausių ir labiausiai tinkamų įgyvendinti idėjų teikėjai sulauks prizų. Diskusijas lauke sušildys atverianti horizontus arbata su pyragu.

Kvies ugniagesiai, kultūrininkai, psichologai

Klaipėdos rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba nuo 9 iki 18 val. pakvies moksleivius ir kitus norinčius apsilankyti Agluonėnų, Endriejavo, Girkalių, Priekulės, Plikių ir Veiviržėnų ugniagesių komandose. Svečius supažindins su ugniagesio gelbėtojo profesija, jų darbo sąlygomis. Parodys savivaldybės lėšomis  įsigytas šiuolaikiškas galingas gaisrines mašinas bei turimą įrangą bei pakvies mokyklas bendradarbiauti organizuojant prevencinius renginius.     

Savo galingą techniką (beje, viena neseniai įsigyta mašina yra tokia vienintelė Lietuvoje) už Gargždų kultūros centro esančioje vidinėje aikštelėje nuo 10 iki 12 valandos pristatys VšĮ „Gargždų švara“.   

Gargždų kultūros centras lauks lankytojų nuo 14─17 val. prie arbatos puodelio. Lankytojai turės galimybę išgirsti apie centro veiklą, vykdomas funkcijas, sužinoti apie mėgėjų meno kolektyvus, „Minijos“ kino teatro repertuaro formavimą ir planus, aptarti Centro ateities gaires.

J. Lankučio viešoji biblioteka priims rajono gimnazijų abiturientus ir juos supažindins su naujausiomis bibliotekos veiklomis bei paslaugomis: mažąja studija, duomenų bazėmis, LIBIS sistema bei daug kitų inovatyvių dalykų.

Gargždų krašto muziejus tądien kviečia visus apsilankyti nemokamai apžiūrėti ekspozicijų, susipažinti su muziejaus ir jo filialų veikla.

Gargždų atvirame jaunimo centre 17 val. vyks vakaras su meru (Jaunimo reikalų taryba), o nuo 18 val. ─ protų mūšis jaunimui savivaldos tema.

Daug įvairių renginių nuo 10 iki 16 val. vyks Viliaus Gaigalaičio globos namuose: globos namų Užimtumo veiklų parodomoji valanda (vyks žaidimų, dailės terapijos, rankdarbių veiklų, kurios vyksta kiekvieną darbo dieną pristatymas); muzikos ir dainų ansamblio „Lemtis“ koncertas; svečiai taip pat bus kviečiami pasižiūrėti skaidrių apie globos namų veiklą ir istoriją, bendrauti su globos namų gyventojais ir darbuotojais prie arbatos puodelio ir, esant poreikiui, aplankyti gulinčius gyventojus; bus pristatytos asmens sveikatos, socialinio darbo, buities paslaugos.

Visi apsilankiusieji bibliotekoje taip pat kviečiami skaitykloje, III a., pasižiūrėti globos namų gyventojos Elenos Gurskienės siuvinėjimo „punch“ adata parodą.

Klaipėdos rajono paramos šeimai centras taip pat lauks visų besidominčių įstaigos veikla ir pakonsultuos.

Gargždų socialinių paslaugų centras nuo 10 iki 13 val. priims visus besidominčius, supažindins su įstaigoje teikiamomis paslaugomis, pakvies dalyvauti Centro klientams organizuojamose veiklose, užduoti aktualius klausimus. Nuo 10 iki 13 val. bus galima susipažinti ir su Centro padalinio Nakvynės namų veikla.

Interesantų lauks ir Gargždų socialinių paslaugų centro padalinys Globos centras.

Priekulės socialinių paslaugų centre visą dieną ─ atvirų durų diena ir Rudens gėrybių paroda.

Pedagoginės psichologinės tarnybos darbuotojai  visą dieną pristatys įstaigos veiklą, paslaugas ir turimas priemones Klaipėdos r. ikimokyklinėse įstaigose ir publikuos straipsnį spaudoje.

Klaipėdos rajono švietimo centre nuo 10 iki 12 val. darbuotojai pristatys savo veiklą, įgyvendinamus projektus ir neformaliojo švietimo galimybes. 

Visuomenės sveikatos biuras nuo 10 iki 11 val. kviečia Klaipėdos rajono gyventojus susipažinti su įstaigos veikla ir skirtomis paslaugomis senjorams. Bus pristatoma Programa “Aš judu!” ir “Senjorų psichikos sveikatos gerinimo diena”. 

Kiekvienoje savivaldybės seniūnijoje taip pat vyks atvirų durų dienos ─ bus kviečiami mokiniai ir darželių ugdytiniai, bendruomenių nariai. Kai kurių seniūnijų seniūnai patys lankysis mokyklose, ves pamokas.

Visą savaitę nuo spalio 8 iki 12 dienos mokyklose lankysis ir pilietiškumo pamokas ves Savivaldybės tarybos nariai ir administracijos vadovai.

 


  2018-10-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt