P0

Švietimas

Moksleivius kviečia susipažinti su kariuomene

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-05


Krašto apsaugos ministerija kviečia vyresniųjų klasių moksleivius į jau tradicine tapusią Krašto apsaugos dieną – pilietinio ugdymo ir Lietuvos kariuomenės pažinimo pamoką Lietuvos kariuomenės daliniuose.

Klaipėdoje ji vyks spalio 9-ąją – moksleiviai laukiami Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalione ir Karinėse jūrų pajėgose.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Renginių metu aukštesniųjų klasių moksleiviai susipažins su kariuomene, karjeros galimybėmis joje, pabendraus su kariais apie jų kasdienybę, uždavinius ir iššūkius, apžiūrės ir susipažins su karių turima ginkluote, technika. Moksleiviai dalyvaus ir karių paruoštuose pažintiniuose praktiniuose užsiėmimuose.

Švietimo vidus

Krašto apsaugos dienos renginiuose paprastai apsilanko apie 1,5 tūkst. moksleivių iš visos Lietuvos.

Krašto apsaugos diena pirmą kartą buvo surengta 2008 m. spalio 7 d. Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo mechanizuotame pėstininkų batalione ir nuo 2014 m. Krašto apsaugos diena kariuomenės daliniuose tapo tradiciniu renginiu, kuriuo kariuomenė, paskaitomis ir sukarintais užsiėmimais, prisistato save ir savo galimybes vyresniųjų klasių moksleiviams.

Šiuo renginiu siekiama sudaryti galimybę moksleiviams susipažinti su Lietuvos kariuomene, nuolatine privalomąja karo tarnyba ir kitais galimais karo tarnybos būdais, stiprinti kariuomenės bendradarbiavimą su mokyklomis.


2018-10-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt