P0

Sportas

“Dragūnas” sutriuškino uteniškius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-06


Šeštadienį išvykoje Klaipėdos „Dragūnas“ net 23 įvarčių skirtumu nukovė Utenos rankinio komandą. HC „Utenos“ komanda buvo įveikta rezultatu 42:19 (20:12).

rkdragunas.lt nuotr.

Klaipėdos ekipa naudojosi varžovų silpnosiomis vietomis ir atakavo juos greitais metimais. Šįkart rungtynėse buvo mažai pozicinio žaidimo.

Komandos vyr. treneris Artūras Juškėnas kėlė auklėtiniams uždavinį neleisti varžovams įmesti daugiau nei 18 įvarčių. Pasak dragūniečio Gintaro Cibulskio, galima sakyti, kad šis uždavinys buvo įgyvendintas – praleista vos vienu daugiau.

„Šiandien vyrai buvo labai motyvuoti, susikaupę ir tą susikaupimą išlaikė visų rungtynių metu. Buvo matyti, kad jie nori pasiekti užsibrėžtą rezultatą. Padarėme labai mažai klaidų, nors jų vis dėlto buvo. Tačiau buvo gera gynyba, apsigynę rengėme greitas atakas. Manau, šios rungtynės mums buvo labai gera treniruotė“, – komentavo G. Cibulskis.

Kitą šeštadienį, spalio 13 d., „Dragūnas“ namų aikštelėje, Taikos pr. 61A, žais rungtynes su Šiaulių „SM Dubysa“. Rungtynių pradžia – 14 val.

Statistika

„Dragūnas“: Karolis Bliuvas – 8 įvarčiai (2 iš 7 m), Laurynas Simonavičius ir Arvydas Bučius – po 7, Gabrielius Virbauskas – 6, Alain Romeo Eyebe II – 4, Lukas Juškėnas ir Modestas Vaitekūnas – po 3, Lukas Simėnas ir Mykolas Lapiniauskas – po 2.

„Utena“: Rokas Palskys – 7 įvarčiai (1 iš 7 m), Eimantas Sinkevičius – 5, Justinas Nikitinas ir Marius Deveikis – po 2, Martynas Paukštė, Andrius Katinas ir Ernestas Nikitinas – po 1.


  2018-10-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt