Fotoreportažai, Miestas

Su keturkojais bėgo ir per lietų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-07


Gyvūnų globos namai „Linksmosios pėdutės“ sekmadienį pratęsė Pasaulinės gyvūnų dienos minėjimą jau septintą kartą prie Vasaros estrados surengdami labdaringą „Linksmųjų pėdučių bėgimą“.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Bėkime be šunų, bėkime su šunimis, nebėkime, tiesiog praeikime, pratipenkime, ateikime tiesiog pabūti ir palaikyti visų. Visiškai nesvarbu, kaip mes dalyvausime „Linksmųjų pėdučių bėgime“, svarbiausia, kad visi kartu paminėtume Pasaulinę gyvūnų globos dieną“, – ragino organizatoriai, bėgimo metu siekiantys surinkti lėšų šiems gyvūnų globos namams, kad jie galėtų įrengti didesnes patalpas.

Į šį jų raginimą atliepė apie 130 bėgikų, iš kurių apie 50 bėgo su šunimis. Jau netrukus po starto prapliupo stiprokas lietus, tad finišuojantiesiems jau teko kirsti ir nemenkas balas.

Ilgąją – 4 km – trasą šiemet greičiausiai įveikė bėgikas Augustas Jakubynas, nuolat dalyvaujantis ir kituose bėgikuose. Šįkart jis bėgo su savo augintine mišrūne Eli, prieš trejus metus paimtą iš prieglaudos.

“Nebuvo lengva bėgti, Eli, matyt, sustresavo, bėgo iš paskos, o ne priekyje”, – sakė A. Jakubynas.

Spalio 4-ąją, šventojo Pranciškaus, laikomo visų gyvų Žemės padarų globėju atlaidų dieną, minėti Pasaulinę gyvūnų dieną buvo pasiūlyta 1931 metais Italijoje, Florencijoje, Tarptautinės ekologų konferencijoje. Teigiama, kad Lietuvoje ji pradėta minėti nuo 2000 metų.


2018-10-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt