Švietimas

Kokio rektoriaus laukia klaipėdiečiai?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-08


Asociacija „Mano miestas Klaipėda“ (MMK) spalio 9 d. rengia viešą apskrito stalo diskusiją „Klaipėdos universiteto rektoriaus vaidmuo, plėtojant ir tobulinant Universiteto ir miesto santykius“.

Skelbiama, kad renginyje dalyvaus trys iš šešių kandidatų į rektoriaus pareigas: laikinasis universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas, Mykolo Riomerio universiteto docentas dr. Marius Lanskoronskis ir Kauno technologijos universiteto profesorius Sigitas Vaitkevičius.

„Klaipėdos universiteto steigėja yra valstybė, tačiau ir uostamiesčio politikams, pramonininkams, verslininkams, kultūros ir švietimo žmonėms, visai bendruomenei rūpi, kad ši mokslo ir mokymo įstaiga klestėtų, palaikytų kuo glaudesnius ir abipusiai naudingus ryšius su miestu, – pranešime cituojamas asociacijos prezidentas Elijus Vainauskas. – Tikimės, kad diskusijoje išgirsime kandidatų konstruktyvias mintis bei sulauksime siūlymų ir pastebėjimų iš kitų renginio dalyvių“.

Polemikoje dalyvaus ir savo nuomonėmis ir įžvalgomis dalinsis savivaldybės politikai, pedagogai, verslo organizacijų atstovai, kultūros darbuotojai. Renginys atviras visiems.

Diskusija vyks Klaipėdos dramos teatre. Pradžia – 15.30 val. Renginį moderuos MMK asocijuotas narys Valdemaras Puodžiūnas ir valdybos narė Giedrė Buganauskaitė.


2018-10-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt