P0

Sportas

“Neptūnas” turės himną

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-08


Klaipėdos „Neptūnas“ pranešė, kad nuo šiol turės klubo himną, kurį atliko muzikos ir teksto autorius Edgaras Lubys, grupė „Man-go“, Steponas Januška, „Royce“ lyderis Ilja Gun bei Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus.

Anot pranešimo, idėja komandai sukurti himną kilo prodiuseriams Gintarui ir Mindaugui Bendžiams.

„Pagalvojome, kad didžiosios komandos turi himnus, kartais ir ne vieną, tad ir mūsų mylimas „Neptūnas“ privalo jį turėti, – cituojamas G. Bendžius. – Tikimės, kad ši daina įkvėps krepšininkus kovai, o sirgalius – karštai palaikyti miesto komandą.“

Komandos dainą teigiamai įvertino esami ir buvę uostamiesčio ekipos krepšininkai.

„Himnas tikrai geras ir užvedantis, – sakė „Neptūno“ kapitonas Simas Galdikas. – Seniai mums jo reikėjo, kad klausantis per kūną šiurpuliukai eitų, o akys degtų noru pasiekti pergalę.“

„Buvę „Neptūno“ žaidėjai sakė, kad prie šios dainos aikštėje skristų lyg ant sparnų, o tai yra didelis įvertinimas“, – teigia G. Bendžius.

Teigiama, kad daina artimiausiu metu pradės skambėti radijo eteryje, o oficialus himno pristatymas – lapkričio 18 dieną, rungtynių Klaipėdoje su Vilniaus „Rytu“ metu.


  2018-10-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt