P0

Kultūra

“TheATRIUM” kviečia dalyvauti lietuviškų spektaklių programoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-09


Klaipėdos dramos teatre 2017 metų birželį pradėtas rengti tarptautinis teatro festivalis “TheATRIUM” kitąmet kviečia ne tik žiūrovus, bet ir Lietuvos profesionalius kūrėjus gausiai susiburti lietuviškoje programoje.

Ir pernai, ir šiemet dauguma festivalio dalyvių buvo užsienio trupės ir muzikantai. Kartu buvo parodyti ir naujausi Lietuvos nacionalinio dramos teatro, Oskaro Koršunovo teatro, Klaipėdos dramos teatro spektakliai. Pirmajame festivalyje apsilankė per 4000, antrajame – per 5000 žiūrovų

2019 metais festivalio organizatoriai ketina plėsti programą ir parodyti daugiau lietuviškų spektaklių: antroje gegužės pusėje pristatys lietuviškų spektaklių vitriną, o tarptautinę programą parodys per pirmas dvi birželio savaites. Teigiama, kad lietuviškų spektaklių vitriną pamatys ne tik Vakarų regiono žiūrovai, bet ir būrys užsienio festivalių ir teatrų programų sudarytojų. Tai vienas svarbiausių organizatorių tikslų rengiant lietuvišką programą.

Iš viso į programą organizatoriai ketina atrinkti dešimt profesionalių Lietuvos kūrėjų sukurtų spektaklių. Jiems rodyti bus parengtos trys Klaipėdos dramos teatro salės (Didžioji – 417 vietų, Mažoji – 149 vietų, Kamerinė – 80 vietų).

Festivalio organizatoriai kviečia kolektyvus, norinčius dalyvauti lietuviškoje programoje, užpildyti ir atsiųsti paraiškas iki lapkričio 15 d. Jas teikti gali visos profesionalaus meno įstaigos, trupės, teatrai. Dalyvius atrinks festivalio organizatoriai, o atsakymai dėl dalyvavimo bus pateikti iki gruodžio 15 dienos. Preliminarios lietuviškos programos datos – 2019 m. gegužės 21 – 31 d.

Paraiškas galima rasti internete.


  2018-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt