P0

Verslas

Atnaujino Klaipėdos rajone esančią degalinę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-09


Didžiausią mažmeninės prekybos naftos produktais tinklą Lietuvoje valdanti bendrovė „VIADA LT“ iš esmės rekonstravo degalines Saulažolių kaime Klaipėdos rajone ir Vejukuose (Raseinių raj.). Spalio pabaigoje duris atvers ir trečioji atnaujinta degalinė Širvintose. Pranešama, kad į trijų degalinių rekonstrukciją bendrovė investavo 1,74 mln. eurų.

„Siekiame, kad atnaujintas degalines klientai pamėgtų, todėl ypatingą dėmesį skyrėme patogumui, moderniam ir jaukiam interjerui bei nepriekaištingam aptarnavimui. Tikimės, kad daugeliui lankytojų sustojimas „VIADA LT“ degalinėse reikš ne vien degalų bako papildymą, bet ir kelionės metu maloniai praleistą laiką“, – viliasi “VIADA LT” kolektyvas.

Atnaujintų degalinių plotas išaugo dvigubai – nuo 100 iki 200 kv. m., o rekonstruojamos degalinės plotas Širvintose padidės nuo 70 iki 130 kv. m.

Rekonstruotos degalinės bus ne tik erdvesnės, bet ir modernesnės. Remiantis naujojo „Viada“ prekės ženklo koncepcija, pakeisti degalinių fasadai ir interjeras.

Atnaujinti degalinių baldai ir prekybinė įranga – tai leido gerokai padidinti prekių asortimentą. Įrengtos naujos degalų pylimo kolonėlės leis „VIADA LT“ lankytojams patogiau ir greičiau papildyti degalų atsargas. Atnaujintose degalinėse taip pat įrengtos „AdBlue“ užpildymo stotelės.

„Šiais metais „VIADA LT“ tinklą Lietuvoje išplėtėme iki 123 degalinių. Siekiame net tik pirmauti pagal valdomų degalinių skaičių, tačiau ir pagal aptarnavimo kokybę – rekonstruojame ir šiuolaikiško kliento poreikiams pritaikome esamas degalines. Kitąmet taip pat esame suplanavę reikšmingas investicijas į tinklo atnaujinimą“, – pranešime spaudai cituojamas „VIADA LT“ vadovas Linas Vytautas Karlavičius.

Pasak „VIADA LT“ vadovo, spartų bendrovės plėtros tempą įrodo ir tarptautinis pripažinimas – šiemet „VIADA LT“ pateko į 500 didžiausių ir pajėgiausių Vidurio ir Rytų Europos įmonių sąrašą (405 vieta), kurį kasmet sudaro verslo rizikos valdymo bendrovė „Coface“.

„Į šį prestižinį sąrašą šiemet pateko 19 Lietuvos įmonių – didžiuojamės, kad plėsdami veiklą patekome tarp regiono lyderių“, – pabrėžė L. V. Karlavičius.

 


    2018-10-09

    Parašykite komentarą

    El. pašto adresas nebus skelbiamas.

    Parama

    Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

    Paremti
    Atviri dokumentai

    VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

    Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

    Su dokumentais galite susipažinti čia
    Informacija

    Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
    VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

    Redakcijos adresas:
    Bangų g. 5A (3 aukštas)
    Klaipėda, LT-91250
    Tel. + 370 650 77550
    el. paštas: info@atviraklaipeda.lt