P0

Politika

Aidas Kaveckis kandidatuos į miesto Tarybą (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-10


Klaipėdietis verslininkas Aidas Kaveckis sutiko prisijungti prie Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatės į Klaipėdos merus Agnės Bilotaitės komandos. Bendrovių „Friedricho pasažas“ bei „Grūdoteka“ savininkas dalyvaus rinkimuose į Klaipėdos miesto savivaldybės tarybą kartu su TS-LKD sąrašu.

Aidas Kaveckis.

„Palaikau Agnės kandidatūrą Klaipėdos mero rinkimuose, nes tai žmogus, kuris puikiai pažįsta savo miestą, supranta vietos problemas ir geba sutelkti žmones bendram darbui. Sujungę savo patirtį ir žvelgdami į Klaipėdos ateitį ta pačia kryptimi galime labai daug pasiekti“, – pranešime spaudai cituojamas A. Kaveckis.

A. Bilotaitė, anot pranešimo, labai džiaugiasi, kad verslininkas prisijungė prie jos komandos.

„Su Aidu esame pažįstami jau seniai, mūsų miesto vizija ir tikslai sutampa. Aido lyderystė ir nuopelnai Klaipėdos miestui neginčijami. Labai svarbu, kad tokie žmonės kaip jis aktyviai dalyvautų miesto valdyme, nes jie iš patirties, o ne teoriškai žino, ko reikia miestui ir jo žmonėms“, – teigia A. Bilotaitė.

44 metų A. Kaveckis yra „Friedricho pasažo“ įkūrėjas ir šeimininkas. Verslininkas buvo vienas iš burlaivio “Meridianas” atstatymo iniciatorių ir mecenatų. A. Kaveckis 2016 metų pabaigoje savo lėšomis naujam gyvenimui prikėlė dar vieną vertingą Klaipėdos kultūros paveldo objektą – pastatą Tiltų gatvėje, kur veikė seniausia miesto vaistinė. Verslininkas ne vienerius metus nuolat skiria finansinę paramą Klaipėdos vaikų ligoninei, bažnyčiai, miesto vaikų darželiams.


  2018-10-10

  4 komentarai “Aidas Kaveckis kandidatuos į miesto Tarybą”

  1. Avatariš tos Agnės (IP: 86.100.24.175)

   tai visiškas nuliukas, tik, kad vis bando surasti kas čia už ją atidirbs, o kodėl verslininkas čia pasišovė dirbti kartu, matyt irgi yra atsakymas.

  2. AvatarJonas (IP: 84.15.182.72)

   Puiki žinia. Tik gaila, kad ne į merus.

  3. AvatarVirginija (IP: 86.100.115.25)

   Kodėl savivaldybei reikėjo parduoti vaistinę,kuri prekiavo žolelėmis, turėjo savo prekybinį veidą ir pirkėją. Ši vaistinė nebuvo nuostolinga. Šimtus metų buvo vaistinė, aiškus pereinamumas, puikus ekskursinis objektas, kurį ėmė ir pardavė. Savivaldybė nesirūpina miesto įvaizdžiu, jei ima aiškinti, kad ne jos darbas yra pardavinėti vaistus. Jos darbas yra išlaikyti seniausią vaistinę ir jokiems verslininkams, “gelbėtojams” neparduoti.

  4. AvatarTomas (IP: 78.57.213.208)

   Bet tai kad Agnė skersą dėjusi ant Klaipėdos!
   Koks gali būti meras, kai net nebūna Klaipėdoje?
   Kaip ir liberalai eis su garsiom pavardėm. O kodėl pats Aidas begali eit? Vat aš už jį balsuočiau. Bet konservatoriai eikit nx kartu su liberalais!!!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt