Švietimas

Pasisakė už rektorių, užtikrinantį santykių su miestu plėtojimą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-10


Klaipėdos universiteto (KU) situacija nėra tokia prasta, kaip ją piešia Švietimo ir mokslo ministerija ar žiniasklaida, tikino asociacijos „Mano miestas Klaipėda“ surengtoje diskusijoje dalyvavę kandidatai į šios įstaigos rektoriaus pareigas dr. Artūras Razbadauskas, docentas dr. Marius Lanskoronskis ir profesorius Sigitas Vaitkevičius.

Anot asociacijos pranešimo, A. Razbadausks akcentavo, kad šiemet į bakalauro studijas KU įstojo tik aštuoniais procentais mažiau, lyginant su praėjusiais metais, studentų, kai kituose universitetuose šis rodiklis yra kur kas prastesnis.

„Diskusija parodė, kad klaipėdiečiai nėra abejingi universitetui. Klaipėdos universitetas turi būti vartai, pro kuriuos žinių link veržtųsi jaunimas iš visos Lietuvos, iš viso pasaulio, o paskui liktų čia kaip įvairių sričių specialistai, geri tėčiai ir mamos. Klaipėda ir universitetas turi pakankamai potencialo vystytis ir palaikyti vienam kitą. Tikimės, kad spalio 15 dieną universiteto Taryba, rinkdama rektorių, priims atsakingą sprendimą, užtikrinantį miesto ir universiteto santykių plėtojimą ir stiprinimą“,  – pranešime cituojamas vienas iš asociacijos steigėjų Tadas Šatkauskas

Teigiama, kad diskusijoje dalyvavo per pusšimtį miesto bendruomenės atstovų – studentų, verslininkų, švietimo ir kultūros darbuotojų.


2018-10-10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt