P0

Kriminalai ir nelaimės

Sąvadautojų porelė atsipirko lygtinėmis bausmėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-10


Už sąvadavimą nuteisti sutuoktiniai klaipėdiečiai: bendraamžiams, 26 metų porai Klaipėdos apylinkės teismas skyrė lygtines 2 metų bei 1 metų 6 mėnesių laisvės atėmimo bausmes.

Policija praneša, kad dar 2017 m pradėję tyrimą Klaipėdos kriminalistai nustatė, jog elektroninėje erdvėje pagausėjo atlygintinų seksualinių paslaugų ir „darbo“ prostitutėms skelbimų. Papildomos informacijos tyrėjams suteikė ir kiti uostamiesčio policijos padaliniai, kurių specialistai buvo nustatę atitinkamus prostitucijos faktus.


Atlikus didelės apimties kompleksinius tyrimo veiksmus buvo išaiškintas išskirtinis sąvadautojų veiklos braižas, surinkti įkalčiai, leidę pradėti konkrečių asmenų baudžiamąjį persekiojimą.

Prostitutės „darbavosi“ Klaipėdoje ir Vilniuje išnuomotuose butuose. Sąvadautojai surasdavo butus trumpalaikei nuomai interneto tinklalapiuose, ten pat publikuodavo skelbimus dėl „darbo“ merginoms ir seksualinių paslaugų. Norinčių užsidirbti ir atsipalaiduoti netrūko. Kaina už pusvalandį siekdavo pusšimtį, už valandą – 100 Eur. Pusė sumos atitekdavo sutuoktiniams.

Jie aprūpindavo prostitutes prezervatyvais, lubrikantais ir pan., organizuodavo atvykimą į butus, palaikė ryšį su klientais, nukreipdavo juos tam tikru metu ir tam tikrais adresais, vedė „buhalterinę“ apskaitą bei kt.

Gauta duomenų, kad sąvadautojai pelnėsi mažiausiai iš šešių merginų prostitucijos. Be to, nustatyta, kad kaltinamasis neteisėtai disponavo dopingo medžiagomis, priskiriamomis anabolinių ir androgeninių steroidų grupei, jas pardavė mažiausiai 10 asmenų, tarp jų – ir penkiolikmečiui.

Abu iš lygtinai nuteistųjų dar turės sumokėti kiekvienas po 564 eurus į Nukentėjusiųjų nuo nusikaltimų asmenų fondą.


  2018-10-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt