P0

Fotoreportažai, Švietimas

Gimnazijoje atidarytas naujas sporto aikštynas

Atvira Klaipėda

Povilas Patlaba
2018-10-11


Vytauto Didžiojo gimnazijoje ketvirtadienį oficialiai atidarytas naujas daugiafunkcis sporto aikštynas, pritaikytas krepšiniui, futbolui, tinkliniui, bėgimui. Šie darbai Savivaldybei atsiėjo per 306 tūkst. eurų.

,,Čia bus vykdoma įvairi sportinė veikla. Lietuva šiemet mini savo šimtmetį. Tokią svarbią sukaktį mūsų mokykla pasitiks po poros metų. Per ilgą istoriją gimnazija prisidėjo ugdant ir labai tituluotus sportininkus. Puikus pavyzdys krepšininkas Modestas Paulauskas. Olimpinis, dukart pasaulio ir keturis kartus Europos čempionas. Tikiuosi, jog tradicijos bus pratęsto ir naujame aikštyne“, – kalbėjo gimnazijos direktorius Stasys Ruiba.

“Pirmiausia tai yra gimnazistų šventė. Sportas jaunimui – vienas geriausių laisvalaikio praleidimo būdų. Saugokit ir puoselėkit, nes tai yra mūsų visų turtas”, – kirpdamas simbolinę atidarymo juostą sakė Savivaldybės administracijos direktorius Saulius Budinas.

Švietimo vidus

Manto Bučio nuotr.


2018-10-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt