Transportas

Klaipėdai įteiktas apdovanojimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-11


Aplinkos ministerijoje ketvirtadienį apdovanotos įstaigos, įmonės, darbdaviai bei gyventojai, aktyviausiai minėję Europos judumo savaitę. Klaipėda šiemet buvo pripažinta judriausia savivaldybe. Šį vardą liudijantis apdovanojimas Aplinkos ministerijoje buvo įteiktas Klaipėdos merui Vytautui Grubliauskui.

Selemono Paltanavičiaus nuotr.

Rugsėjo 16-22 dienomis minima Europos judumo savaitė – tai tarptautinė miestų akcija, skirta tvariam judėjimui. Klaipėdoje Europos judumo savaitę kartu su Savivaldybe šiemet minėjo 38 uostamiesčio įstaigos, įvyko 115 įvairiausių renginių bei įgyvendinta iniciatyvų.

Anot V. Grubliausko, Klaipėdai suteiktą judriausios savivaldybės vardą reikia priimti ne tik kaip įvertinimą už vienos savaitės veiklas, bet ir kaip rezultatą nuveiktų darbų skatinant darnų judumą.

„Šis apdovanojimas kartu yra ir rezultatas nuveiktų ir tęsiamų darbų, siekiant, kad Klaipėdoje ir toliau išliktų viena geriausių Lietuvoje viešojo transporto sistema, toliau būtų plėtojama pėstiesiems bei dviratininkams reikalinga infrastruktūra, atliekami kiti darnų judumą skatinantys darbai“, – pranešime spaudai cituojamas Klaipėdos meras.

Klaipėda jau ne pirmą kartą įvertinama už darnaus judumo skatinimą – 2013 ir 2015 metais už dviračių propagavimą ir infrastruktūros dviratininkams plėtrą Susisiekimo ministerijos konkurse Klaipėda buvo pripažinta dviračių miestu.


2018-10-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt