P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikytas moters ir vaiko užpuolikas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-12


Policija pranešė, kad spalio 8 d. Kaune sulaikytas rugsėjo 15-ąją Klaipėdoje, Šarlotės gatvėje, moterį su vaiku vežimėlyje užpuolęs vyras.

Tą dieną miškelyje vaikščiojusią moterį užpuolikas sugriebė už pečių ir kelis kartus keliu trenkė į veidą, tačiau moteris grumtynių metu išsilaisvino ir su vaiku pabėgo.

Pareigūnai buvo sudarę įtariamojo fotorobotą.

Spalio 8-ąją panašus įvykis buvo užfiksuotas ir Kaune – čia ginkluotas peiliu vytas taip pat užpuolė moterį ir galimai kėsinosi ja seksualiai pasinaudoti, tačiau ir šiai moteriai pavyko išsilaisvinti ir pasprukti. Netrukus, pagal nukentėjusiųjų apibūdinimą pareigūnai sulaikė 1977 m. gimusį, daug kartų už plėšimus, išžaginimą ir kitus nusikaltimus teistą klaipėdietį, kuris tik šiemet birželį grįžo iš įkalinimo įstaigos, kur 12 metų kalėjo už padarytą nusikaltimą. Įtariamasis suimtas 3 mėnesiams.


2018-10-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt