P0

Miestas

Moliūgų žibintai kelsis į Teatro aikštę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-13


Spalio 31-osios vakarą Klaipėdos senamiestis jau ketvirtus metus iš eilės nušvis naktiniais moliūgų žibintais ir kvies klaipėdiečius džiaugtis jaukia „Senamiesčio moliūgų švente“.

Trejus metus Dienovidžio skvere rengtas renginys, šiemet, anot organizatorių, išaugo ir perkeliamas į Teatro aikštę.

Martyno Vainoriaus nuotr.

„Atsinaujinusi Teatro aikštė puikiai tinka jau tradiciniu tapusiam renginiui. Kasmet auga lankytojų skaičius, daugėja moliūgų, metas išbandyti naujas erdves, todėl lauksime visų jūsų, nešinų moliūgais, jau nuo 14 valandos“, – pranešime spaudai cituojamas vienas iš šventės rengėjų Andrius Petraitis.

Šiemet pirmą kartą moliūgų nakties renginyje bus organizuojama ir mugė – jau dabar norintys prekiauti kava, saldumynais, žaislais ar savo gamintais dirbiniais kviečiami registruotis el.paštu: inetagi@gmail.com arba tel.868605444. Pirmenybė prekiauti mugėje bus teikiama klaipėdiečiams.

“Mes mylime Klaipėdą ir jos senamiestį, šis renginys – mūsų indėlis į gyvą ir šurmuliuojantį senamiesčio gyvenimą, tad pirmiausia norime suteikti galimybę prie renginio prisijungti klaipėdiečiams”, – sakė organizacinės grupės narė Reda Rimšaitė-Kovalenko.

Uostamiesčio gyventojai kviečiami ne tik atvykti į renginį, bet ir tradiciškai atsinešti po drožinėtą šviečiantį moliūgą. Jais bus papuošta visa Teatro aikštė, o norintys savo išskobtą oranžinį gražuolį galės užregistruoti gražiausio moliūgo konkursui.

“Visus norinčius dalyvauti gražiausio moliūgo konkurse, kviečiame savo moliūgus renginio dieną nuo 18 val. atnešti į organizatorių palapinę Teatro aikštėje – čia jūsų gražuolis bus nufotografuotas, užregistruotas, o už jums patikusį moliūgą galėsite balsuoti “Facebook” galerijoje. Laimėtojų šiemet laukia itin daug smagių ir puikių dovanų”, –  pasakojo kita renginio organizatorė Andromeda Grauslienė.

Gavus Klaipėdos miesto savivaldybės paramą, šiemet renginys bus dar linksmesnis nei visuomet – vaikučius linksmins animatoriai, nuo 12 val. veiks moliūgų drožinėjimo dirbtuvės, gros linksma muzika ir lauks gausybė kitų pramogų.

“Smagu žinoti, kad ne pirmus metus rengiama moliūgų šventė suburia klaipėdiečius – kasmet augantis moliūgų skaičius rodo, kad žmonėms patinka šis renginys, todėl kviečiame nešiniems moliūgais spalio 31 dieną atvykti į Teatro aikštę”, – kvietė seniūnaitis Renaldas Kulikauskas.


  Miesto straipsnių vidus

  2018-10-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt