P0

Sportas

Klaipėdietė pareigūnė su Troja tapo prizininkėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-15


Gausus kinologų būrys tris dienas Vilniuje, Kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdyboje varžėsi tradicinėse Lietuvos policijos pareigūnų, dirbančių su tarnybiniais šunimis, daugiakovės pirmenybėse. Varžybose dalyvavo Lietuvos policijos įstaigų, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Estijos, Latvijos ir Lenkijos pareigūnai su tarnybiniais šunimis.

Policijos nuotr.

Pareigūnai pirmenybių metu turėjo atlikti įvairias užduotis: apsaugos rungtį sudarė dvi dalys: vienoje iš jų šuo buvo siunčiamas sulaikyti „nusikaltėlio“ įveikęs kliūčių ruožą, kitoje – sulaikyti „nusikaltėlio“ į tamsią patalpą. Žmogaus paieškos rungtyje šuo turėjo surasti automobiliuose besislepiančius asmenis. Pėdsekystės rungtyje šunys turėjo sekti prieš valandą iš nusikaltimo vietos pasišalinusio asmens pėdomis ir surinkti jo paliktus įkalčius. Paklusnumo rungtyse policijos pagalbininkams reikėjo atlikti keletą sumodeliuotų situacijų ir įrodyti, kaip sugeba atsispirti juos viliojantiems daiktams: žaisliukams, maistui ir kt., eiti šalia šeimininko, kada šis vedasi šalia dviratį, lįsti pro tunelį, įveikti barjerą. Visos pateiktos varžyboms rungtys buvo labai artimos kasdieniniam policijos kinologo darbui.

Pranešama, kad susumavus visų trijų dienų rezultatus buvo išrinkti nugalėtojai. Džiugu pranešti, kad garbingą antrąją vietą varžybose iškovojo Vita Mockutė – Klaipėdos apskrities Patrulių rinktinės vyresnioji specialistė su kalyte Boni (Troja).


  2018-10-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt