P0

Regionas

Policininkas ne tarnybos metu vėl sulaikė neblaivų vairuotoją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-15


Policija pranešė, kad sekmadienį Skuodo rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Stanislovas Paulauskas ne tarnybos metu ir vėl su sūnumi sulaikė neblaivų vairuotoją. Tai jau antrasis kartas, kai neblaivusis prie vairo sulaikomas policininko ir devyniolikmečio jo sūnaus.

Stanislovas Paulauskas

Pasak paties S. Paulausko, įtartiną vairuotoją jie pastebėjo Skuode, Šatrijos gatvėje, išvažiuojantį iš daugiabučio kiemo. Profesionalo akis nesumelavo, kad paraudęs veidas ir tankus mirksėjimas išduoda vairuojančiojo neblaivumą.

Automobilį „Audi A4“ pareigūnas su sūnumi nusekė į Mažųjų Rūšupių kaimą. Jis viršijo leistąjį. Mažuosiuose Rūšupiuose vairuotojas buvo sustojęs akligatvyje, bet pamatęs, jog yra ne vienas, spruko iš jo ir nuvažiavo į namo kiemą.

Savo namų kieme 37 metų vyras dar bandė priešintis jį atsivijusiam policijos pareigūnui, bet kovinių imtynių veiksmai jį greitai nuramino, o alkoholio matuoklis parodė 2,23 promilės.

Ano pranešimo, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių transporto eismo saugumo pažeidimo.


2018-10-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt