P0

Politika

Klaipėdoje lankysis Ingrida Šimonytė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-16


Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime narė Ingrida Šimonytė spalio 19 dieną lankysis uostamiestyje ir susitiks su klaipėdiečiais. Kartu su kandidate į Klaipėdos miesto mero postą Agne Bilotaite bei TS-LKD frakcijos Seime nariu Andriumi Kubiliumi jie diskutuos su uostamiesčio gyventojais apie Klaipėdos problemas, atsakys į klausimus.

Ingrida Šimonytė. Nuotrauka iš “Facebook”

„Padiskutuosime apie tai, kas svarbu Klaipėdai ir visai Lietuvai. Palaikau Ingridą ir tikiu, kad klaipėdiečiai taip pat ją palaiko, tiki jos darbais ir Lietuvos vizija, kurią Ingrida pristatys šiame renginyje“, – pranešime spaudai cituojama A. Bilotaitė.

Susitikimas su klaipėdiečiais vyks spalio 19 dieną (penktadienį) 17.30 val. Klaipėdos senamiestyje, „Friedricho pasaže“(Smuklėje), Tiltų g. 26A. Diskusiją moderuos žurnalistė Agnė Bukartaitė.

I. Šimonytė lapkričio 3-4 dieną varžysis pirminiuose TS-LKD prezidento rinkimuose. Ar ji taps partijos remiama kandidate savo balsais lems TS-LKD nariai ir partijai nepriklausantys Lietuvos piliečiai, kurie taip pat turi teisę balsuoti šiuose pirminiuose rinkimuose.

Visi, norintys dalyvauti atviruose išankstiniuose rinkimuose, gali registruotis internetu rinkimai2018.tsajunga.lt


  2018-10-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt