P0

Regionas

Baigiama remontuoti Veiviržėnų klebonija

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-17


Klaipėdos rajono savivaldybė praneša, kad susitikusios su Veiviržėnų Šv. apaštalo evangelisto Mato parapijos klebonu Vidmantu Griciumi rajono mero pavaduotoja Violeta Riaukienė ir administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė įsitikino, jog parapijos klebonijos pastato remonto darbai eina į pabaigą.

Rajono savivaldybės nuotr.

Teigiama, jog per gana trumpą laiką pastato vidus pasikeitė neatpažįstamai – trūksta visai nedaug ir bus galima švęsti įkurtuves.

70 metų pagal paskirtį nenaudota klebonija buvo nunykusi, joje nebuvo įmanoma vykdyti jokios veiklos, pastatas buvo sutrešęs. V. Griciui tapus Veiviržėnų parapijos klebonu, buvo imtasi klebonijos pastato remonto. Kunigo dėka būtinybe atkurti šį pastatą buvo įtikinta ir bendruomenė, ir Savivaldybės vadovai.

Klaipėdos rajono savivaldybė  Veiviržėnų Šv. Apaštalo evangelisto Mato bažnyčios klebonijos vidaus remonto darbams skyrė 42 tūkst. eurų.

Svarstoma kitąmet skirti lėšų ir fasado remonto darbams. Prie pastato statybos ženkliai prisideda bendruomenė. Funkcionalaus pastato pirmasis aukštas bus skirtas parapijos reikmėms, o antrame aukšte bus įrengtos gyvenamosios patalpos klebonui, svečiams, kunigams. Tikimasi, kad įkurtuves bus galima švęsti dar šiais metais.


2018-10-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt