Regionas

„Gargždų futbolo“ mergaitės – čempionės!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-17


Klaipėdos rajono savivaldybėje lankėsi, taures ir medalius demonstravo VšĮ „Gargždų futbolo“ mergaičių komandos narės, kurios Lietuvos mergaičių, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, finalinėse varžybose šių metų spalio 7 d. tapo čempionėmis.

Savivaldybės vadovai dėkojo mergaitėms už puikų žaidimą ir Gargždų miesto vardo garsinimą. Savivaldybės nuotr.

Ši mergaičių komanda  – daugkartinė čempionė, kurios pasiekimus kasmet įvertina ir Savivaldybės vadovai.

Savivaldybės padėkos raštais bei saldžiomis dovanomis apdovanotos Estela Tamošauskaitė, Ugnė Jonelytė, Karina Kubiliutė, Emilija Kubiliūtė, Austėja Jokubaitytė, Smiltė Vaitkevičiūtė, Ūla Stanevičiųtė, Greta Lenkauskaitė, Marija Toleikytė, Gabija Cemnolonskytė. Padėkos ir dovanos įteiktos ir VšĮ „Gargždų futbolas“ mergaičių, gimusių 2007 metais ir jaunesnių, komandos treneriui Simonui Alsiui ir trenerio asistentui Laurynui Gedmintui.

Savivaldybės vadovai dėkojo mergaitėms už puikų žaidimą ir Gargždų miesto vardo garsinimą, linkėjo neprarasti aistros futbolui, toliau rodyti pavyzdį vaikinams futbolininkams, atkakliai treniruotis ir sėkmingai varžytis rungtynėse, teigiama rajono savivaldybės pranešime.


2018-10-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt