P0

Politika

Eugenijus Gentvilas sutiko kandidatuoti į Europarlamentą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-18


Liberalų sąjūdis pranešė, kad šios partijos nariai iki spalio vidurio galėjo kelti savo kandidatus Europos Parlamento rinkimams. 40 partijos narių buvo iškelti kandidatais, 20 iš jų sutiko.

Tarp sutikusių yra ir klaipėdietis Seimo narys, šios partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas. Jis jau buvo Europos parlamento nariu 2004-2009 metų kadencijoje.

„Dar šeši iškelti pretendentai nėra apsisprendę. Kandidatai taip pat galės būti iškelti arba patys save išsikelti ir partijos Tarybos posėdžio metu. Tarybos posėdyje reitinguosime kandidatų sąrašą, rinksime sąrašo lyderį“, – pranešime cituojamas E. Gentvilas.


2018-10-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt