P0

Sportas

“Neptūną” pradeda remti „SCT Lubricants“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-18


Klaipėdos „Neptūno“ komanda pranešė sulaukusi naujo rėmėjo. Ją pradeda remti Vokietijos kapitalo bendrovė „SCT Lubricants“.

Teigiama, kad „SCT Lubricants“ yra didžiausia Baltijos šalyse automobilių alyvų ir skysčių gamintoja, žinoma prekės ženklu „Mannol“. Ji eksportuoja apie 97% visos produkcijos daugiau nei į 120 pasaulio šalių, penkiuose kontinentuose.

„Lietuva – tai šalis, kurioje krepšinis užima labai svarbią vietą visuomeniniame gyvenime. O taip susiklostė, kad mūsų gamykla savo veiklos šaknis įleido Klaipėdoje – „Neptūno“ gimtinėje. Tarp mūsų darbuotojų yra ir pačių uoliausių fanų, kurie aktyviai palaiko „Neptūno“ komandą, tad nuo šiol kovosime drauge”, – klubo pranešime cituojama „SCT Lubricants“ marketingo skyriaus vadovė Asta Beinorienė.

„Labai džiaugiamės suradę dar vieną generalinį rėmėją, o ypatingai tuo, kad tokia Europoje garsi ir didelė įmonė patikėjo mūsų vizija, mūsų komanda ir nusprendė prisidėti prie Klaipėdos „Neptūno“, – cituojamas ir „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas.


  2018-10-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt