P0

Sportas

Verdiktas dėl Aurimo Didžbalio – lapkritį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-19


Lietuvos sunkiosios atletikos federacija penktadienio vakarą išplatino lakonišką pranešimą dėl Aurimo Didžbalio dopingo bylos.

Tarptautinė sunkiosios atletikos federacija (IWF) apie teigiamą Aurimo Didžbalio dopingo testą pranešė šių metų sausį. Martyno Vainoriaus nuotr.

“Spalio 18 dieną Budapešte (Vengrija) įvyko Aurimo Didžbalio bylos nagrinėjimas dėl užterštų maisto papildų vartojimo. Sunkiosios atletikos federacija pateikė visus įrodymus, kad nėra A. Didžbalio kaltės ar neatsargumo. Sprendimas turėtų būti priimtas per mėnesį”, – rašoma pranešime.

Tarptautinė sunkiosios atletikos federacija (IWF) šių metų sausį pranešė apie teigiamą Lietuvos sunkiaatlečio dopingo testą. Pernai gruodį Anahaime (JAV) vykusiame pasaulio čempionate vicečempionu tapęs atletas įtariamas vartojęs draudžiamą preparatą SARM S-22 (Selective Androgen Receptor Modulator).

A. Didžbalis 2012 metais jau buvo diskvalifikuotas dvejiems metams už dopingo vartojimą ir prarado Europos vicečempiono titulą bei teisę dalyvauti Londono olimpiadoje.

Pernai Bronislavo Vyšniausko auklėtinis buvo pripažintas geriausiu Klaipėdos miesto ir geriausiu Klaipėdos universiteto sportininku.


2018-10-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt