P0

Fotoreportažai, Sportas

„Dragūnas-Viesulas“ sezoną pradėjo pergalėmis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-21


Lietuvos moterų pirmojoje rankinio lygoje rungtyniaujančios Klaipėdos „Dragūno-Viesulo“ rankininkės naująjį sezoną pradėjo iškovodamos dvi pergales.

Praėjusią savaitę išvykoje rezultatu 26:25 nugalėta Kauno rajono „SM Garliava“ komanda, o sekmadienį savoje aikštelėje rezultatu 34:28 (13:14) nukovė Alytaus „SRC Margiris“ ekipą.

Pirmoji rungtynių pusė klaipėdietėms klostėsi nelengvai – varžovės iš Alytaus ėmė krautis persvarą ir visą pirmojo kėlinio laiką „Dragūnas-Viesulas“ stengėsi sumažinti atsilikimą. Sėkmingai sužaidusios paskutines tris rungtynių minutes klaipėdietės varžovių persvarą sumažino iki minimalios – 13:14.

Antrąjį kėlinį „Dragūnas-Viesulas“ pradėjo rezultatyvia atkarpa ir pirmąkart išsiveržė į priekį – 19:18. Gerai pasirodė klaipėdietės vartininkės Kotryna Vasiliauskaitė ir Jovita Mikalauskienė, stabdžiusios alytiškių atakas. Greitas atsakomąsias atakas sėkmingai realizavo Vanesa Grišmanauskaitė ir Akvilė Tolvaišaitė. Tai padėjo „Dragūnui-Viesului“ atsiplėšti net 8 įvarčiais – 32:24. Nors paskutines rungtynių minutes „SRC Margiris“ sužaidė sėkmingiau, bet pasivyti aikštelės šeimininkių nebesugebėjo.

Po rungtynių „Dragūno-Viesulo“ vartininkė Jovita Mikalauskienė sakė, kad pradžia buvo sunki, bet antrąją rungtynių pusę pavyko sužaisti gerai.

„Įveikėme savo baimes ir labiau pasitikėjome savimi, tad rezultatas yra toks, kokį matome. Dar trūksta susižaidimo, pasitikėjimo viena kita. Manau, kad sezono eigoje viskas pasidarys lengviau ir daug geriau viskas seksis“, – kalbėjo J. Mikalauskienė.

Komandos trenerė Auksuolė Stropienė teigė, kad norisi matyti geresnį auklėtinių žaidimą.

„Kaip visada – norime geriau, bet išeina kaip visada. Vis dėlto dabar tobuliname savo gynybą, mokomės dengtis, žaisti į kamuolį. Visa tai labai pasiteisina, tiesiog kartais dar nelabai išeina. Mes dar esame mokymosi procese. Šiandien jau žaidėme drąsiau nei Garliavoje“, – sakė A. Stropienė.

Pasak trenerės, daug tikimasi iš Ugnės Kavalenkaitės, tad tikimasi, kad ji įsibėgės ir galės stipriau padėti komandai.

„Po pirmųjų rungtynių buvau ne tiek pesimistiškai nusiteikusi, kiek galvojau, ar mes iš tiesų esame tokio žemo lygio. Bet manau, kad merginos jaudinasi, nuo to nepabėgsime. Visi tobulėjame kartu, mokomės dirbti, bendrauti, siekti kuo geresnio rezultato“, – komentavo A. Stropienė.

Statistika

Klaipėdos „Dragūnas-Viesulas“: Akvilė Tolvaišaitė – 7 įvarčiai, Austėja Rimkutė, Vanesa Grišmanauskaitė – po 5, Aušra Stroputė – 4, Meda Budrytė, Fausta Abrutytė – po 3, Skirmantė Pociūtė, Ugnė Kavalenkaitė – po 2, Inesa Grišmanauskaitė, Beatričė Ruseckaitė, Aistė Dražbaitė – po 1.

Alytaus „SRC Margiris“: Raminta Neveckaitė – 8 įvarčiai, Mingailė Malciūtė – 6, Deimantė Burbaitė – 4, Gabrielė Paukštytė, Lijana Vichrovaitė – po 3, Toma Liegutė – 2, Monika Didžiūnaitė, Rugilė Pūtytė – po 1.


  2018-10-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt