P0

Kriminalai ir nelaimės

Susižalojo vairuodami neblaivūs

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-21


Ne tik neblaivus, bet ir teisės vairuoti neturintis moldavas atsipirko nedideliais sužalojimais, įvairavęs į tradicinę Baltijos pr. žiedinę sankryžą. Dar vieno eismo įvykio metu Klaipėdos rajone, automobiliui įvažiavus į griovį, žmonės nukentėjo kur kas labiau.

Policija praneša, kad sekmadienio naktį apie 2.10 val. į žiedinę Baltijos ir Taikos prospektų sankryžą įvažiavo neblaivaus (1,52 prom.) 23 metų teisės vairuoti neįgijusio vaikino vairuojamas automobilis „VW Passat“. Po avarijos iš įvykio vietos vairuotojas dar ir bandė pasišalinti. Paaiškėjo, jog automobilį vairavo Moldovos pilietis.

Skaitytojo nuotr.

Ir vairuotojas, ir dar labiau nuo alkoholio apsvaigęs (2,28 prom.) kartu važiavęs 30-metis keleivis buvo pristatyti į ligoninę, kur medikai abiems diagnozavo galvų sumušimus ir išleido gydytis ambulatoriškai.

Skaitytojo nuotr.
Skaitytojo nuotr.

Prieš tai apie 23.10 val. dar vienas eismo įvykis registruotas Klaipėdos rajone Stragnų II kaime. Jame ir vairuotojas, ir keleivė patyrė rimtesnių sužalojimų.

Aplinkkelyje Dituva-Priekulė į griovį nuvažiavo automobilis „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (0,65 prom.) 33 metų vyras. Reidastv/Facebook nuotr.

Aplinkkelyje Dituva-Priekulė į griovį nuvažiavus automobiliui „VW Passat“, kurį vairavo neblaivus (0,65 prom.) 33 metų vyras, sužeistas vairuotojas ir 35 metų keleivė. Abiems nukentėjusiesiems ligoninėje diagnozuotos politraumos, jie gydomi Reanimacijos skyriuje.


2018-10-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt