P0

Regionas

Palanga gerus darbus įvertins Gintarine snaige

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-24


Palanga pradeda naują tradiciją bei kviečia pastebėti ir specialiu apdovanojimu – „Gintarinės snaigės“ ženklu – įvertinti tuos kurorto gyventojus ar čia dirbančius asmenis, kurie savo tyliais, tačiau prasmingais darbais keičia kitų žmonių gyvenimus bei padeda kurti gražesnį kurortą.

Pasak savivaldybės išplatinto pranešimo, Palangos miesto mero Šarūnas Vaitkus teigia sutikęs kurorte didžiulės pagarbos vertų žmonių, kurie negaili savo laiko ir jėgų tam, kad padėtų esantiems šalia, ir kurių poelgiai leidžia kitiems pasijusti geriau.

„Būtent jiems pagerbti ir skirtas „Gintarinės snaigės“ apdovanojimas. Tad jeigu pažįstate tokį Palangoje gyvenantį ar dirbantį žmogų, žinote apie nepagarsintą, bet pagarbos vertą jo darbą, būtinai siūlykite jį pretendentu apdovanojimo ženklui „Gintarinė snaigė 2018“ gauti“, – pranešime cituojamas Palangos meras.

Pranešama, kad pavadinimas „Gintarinė snaigė“ nėra naujas. Šio renginio pavadinimo krikštamotė, palangiškė Inga Jurkštienė dar prieš trylika metų pradėjo organizuoti ir įgyvendinti labdaros renginius Palangoje, kurių metų buvo renkama labdara ir suteikiama parama jos stokojantiems – seneliams, tėvų globos netekusiems vaikams ir pan.

Kai šių metų renginio organizatoriai kreipėsi į „Gintarinės snaigės“ vardo krikštamotę Ingą dėl bendradarbiavimo, ji labai apsidžiaugė.

„Tai yra puikus įrodymas, kad gintarinės snaigės ne tik netirpsta, bet ir išauga į dideles pusnis, ir gerumas ne tik sugrįžta, bet ir didėja, auga… Aš esu labai laiminga, kad idėja ir pavadinimas gyvuos toliau, bei (kad ir kaip keistai tai skambėtų) snaigė skleis gintarinę šilumą“, – sako I. Jurkštienė.

Siūlyti kandidatus „Gintarinės snaigės“ ženklui gauti kviečiami ne tik palangiškiai ar šventojiškiai, bet ir visos šalies gyventojai.

„Galbūt kažkas nuolat nuoširdžiai rūpinasi senyvu ar neįgaliu kaimynu, gal kas nors finansiškai ar kitaip padėjo nelaimės ištiktai šeimai, o gal kažkieno poelgis išgelbėjo žmogaus gyvybę? Priežasčių, dėl ko žmogus vertas būti apdovanotas „Gintarinės snaigės“ ženklu, gali būti daug ir įvairių, o visuomenė apie tokius žmones net nežino, nes geri darbai dažniausiai daromi tyliai. Todėl kviečiame visuomenę pagerbti nusipelniusius – pasidalinkite savo patirtimi, papasakokite Palangos kurorte sutiktų paprastų žmonių nepaprastas istorijas“, – ragina ir Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas.

Siūlymą pretendentui apdovanoti galima pateikti Palangos miesto savivaldybės tinklapyje (bėganti eilutė puslapio viršuje) arba apsilankius Palangos miesto savivaldybės Informacijos skyriuje. Siūlymus galima teikti iki lapkričio 18 d. imtinai.

Nominantus iš pasiūlytų kandidatų išrinks specialiai sudaryta kompetentinga komisija, puikiai pažįstanti Palangą ir palangiškius. Šių metų laimėtojai bus skelbiami ir apdovanojami ženklu „Gintarinė snaigė“ iškilmingo renginio, vyksiančio gruodžio 8 dieną Palangos koncertų salėje, metu.

 

 


  2018-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt