Miestas

Parduos buvusį mokymo centrą ir polikliniką

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-10-24


Turto bankas pranešė, kad aukcionuose parduos Giruliuose esantį buvusios Valstybės kontrolės mokymo centro kompleksą ir Respublikinės Klaipėdos ligoninės Odos ir venerinių ligų poliklinikos pastatą Jūros gatvėje.

Buvusiame Valstybės kontrolės mokymo centre yra ir gyvenamosiomis patalpos. Šie Turistų gatvėje esantys 540 kv. m. ploto pastatai ir 66,8 arų ploto žemės sklypas viešo aukciono būdu bus parduodami už pradinę 660 tūkst. eurų kainą.

Turto banko nuotr.
Turto banko nuotr.

853,54 kv. m ploto poliklinikos pastato aukcioną ketinama paskelbti šių metų pabaigoje. Jo pradinė kaina kol kas nenustatyta.

Teigiama, kad abiejų objektų pastatų būklė yra gera.

Respublikinės Klaipėdos ligoninės vyr. gydytojas Romaldas Sakalauskas “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad poliklinikos pastatas yra Turto banko nuosavybė ir jis sprendžia, kaip su ja elgtis.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Dabar veikla ten vykdoma, kai parduos, turėsime kažkur susirasti kitą vietą. Neturime kito pasirinkimo – niekas mūsų neklausia, ar norėtume iš ten išeiti, ar ne. Kartais greitai parduoda, kartais ir metus, dvejus, trejus niekas nevyksta. Viskas labai neaiškiai, tada ir spręsime, o kur – jau detalės”, – sakė R. Sakalauskas.


  2018-10-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt