P0

Miestas

Dėl prekybos alkoholiu apribojimo skųsis teismui

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-10-25


Ketvirtadienį Klaipėdos miesto taryba pirmą kartą apribojo prekybos alkoholiu laiką ne tik konkrečiai įmonei, bet ir vietai – Bijūnų g. 8 (dabar veikia UAB „Bistro kasa“ baras) ir Mažojo kaimelio g. 1 (UAB „Nevtemus“). Čia leista prekiauti alkoholiniais gėrimais darbo dienomis ir šeštadieniais tik nuo 10 iki 20 val., o sekmadieniais – tik 10-15 val.

Šių patalpų Mažojo kaimelio gatvėje savininkė už teisę neribotai prekiauti alkoholiu žada kovoti teisme. „Google Street View“ nuotr.

Politikų nuomonės (prieš tokį sprendimą balsavo tik Viačeslavas Titovas) nepakeitė ir iš Klaipėdiečių tribūnos kalbėjusi Mažojo Kaimelio g. 1 patalpų savininkė Tatjana Solenkova.

„Labai prašau Tarybos narių nuimti tą klausimą ir neriboti alkoholio licencijos mano barui. Iš savo pusės padariau viską, kad būtų tvarka. Nutraukiau sutartį, du barai yra uždaryti. Tikiu, kad išnuomosiu patalpas rimtam „uabui“, kuris tvarkingai dirbs. Prašau neapriboti, kitaip neteksiu baro“, – sakė klaipėdietė.

„Sutartį gal ir nutraukė, bet pačios patalpos, kurias tikrino ir Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba, nėra pritaikytos baro veiklai, ten negaminamas maistas, iš esmės vyksta tik prekyba alkoholiu. Viskas kelia įtarimų, kad ten tiesiog pardavinėjamas alkoholis, kai nebeleidžiama jo pirkti parduotuvėje“, – vėliau politikams aiškino sprendimo projektą pristačiusi Savivaldybės administracijos Licencijų, leidimų ir vartotojų teisių apsaugos skyriaus vedėja Jolanta Uptienė.

Tarybai priėmus sprendimą T. Solenkova “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad skųs jį teismui.


  2018-10-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt