P0

Miestas

Senjorams dalins moliūgus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-26


Klaipėdos senamiesčio gyventojų bendruomenė, spalio 31-ąją rengianti jau tradicinę „Senamiesčio moliūgų šventę“, užsakė 500 kg moliūgų, kurie nuo spalio 27 dienos bus dalinami senjorams Friedricho pasaže (Tiltų g. 26A).

“Ateikite, išsirinkite patinkantį moliūgą, išskobkite oranžinį minkštimą, pavaišinkite anūką ar kaimynų vaiką savo firminiais moliūgų blynais ar sriuba ir, kartu su juo šventiškai išdrožinėję, atneškite gražuolį į Moliūgų moliūgo konkursą”, – ragina organizatoriai.

Trejus metus Dienovidžio skvere rengtas renginys šiemet perkeliamas į Teatro aikštę.

Uostamiesčio gyventojai kviečiami ne tik atvykti į renginį, bet ir tradiciškai atsinešti po drožinėtą šviečiantį moliūgą. Jais bus papuošta visa Teatro aikštė, o norintys savo išskobtą oranžinį gražuolį galės užregistruoti gražiausio moliūgo konkursui. Tai bus galima padaryti nuo 18 val. atnešus moliūgą į organizatorių palapinę Teatro aikštėje. Čia jis bus nufotografuotas, užregistruotas, o už patikusį moliūgą bus galima balsuoti “Facebook” galerijoje.

Teatro aikštėje jau nuo 14 val. įsikurs vaikų animatoriai, moliūgų drožinėjimo dirbtuvės, vaikų veidų piešimo meistrai, kurie atnešusių į konkursą moliūgą veidus išpieš nemokamai, gros linksma muzika.


2018-10-26

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt