Vacys Lekevičius: „Man jau nebeskaudu”

Sportas

Sekmadienio vakarą Kaune vykusiose rungtynėse „Stumbras“ net 6:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“.

Dvikova prasidėjo tolimu pavojingu klaipėdiečio Deivido Lukošiaus smūgiu, kurį neutralizavo „Stumbro“ vartus šiose rungtynėse gynęs Giedrius Kvedaras. Vėliau kauniečiai tvirtai perėmė iniciatyvą ir be paliovos atakavo „Atlanto“ vartus.

Klaipėdiečiai kantriai gynėsi, bet jų gynyba subyrėjo sužaidus pusę valandos. 31 minutę gynėjai nesėkmingai atmušė kamuolį ir tuo pasinaudojęs Marcosas Junioras nesunkiai pelnė įvartį. Po kelių minučių M. Junioras prasiveržė per pusę aikštės, bet įveikti vartininko Dawido Smugo jam nepavyko.

Antroje rungtynių pusėje išryškėjo dar didesnis „Stumbro“ pranašumas. Aktyviai žaidę kauniečiai pribaigė savo varžovus per trumpą atkarpą kėlinio viduryje.

57 minutę pasižymėjo Levanas Mačarašvilis, sulaukęs Andre Almeidos perdavimo iš krašto. Vos po minutės tolimu efektingu smūgiu įmušė Rafaelis Floro. 61 minutę dublį atliko L. Mačarašvilis. 67 minutę gruzinas galėjo įmušti trečią kartą, bet pataikė į virpstą. O pirmas prie kamuolio suskubo ir pasižymėjo Nasro Boucharebas.

Rungtynes vainikavo Antonio Belo įvartis galva 88 minutę, nulėmęs „Stumbro“ pergalę šešių įvarčių skirtumu.

„Su „Žalgiriu” dar turėjom jėgelių, dabar per 10 minučių sulūžom. Reikia dažaisti šį sezoną, mes tikslų nebeturim, svarbu išvažiuoti sužaisti. Po to ten matysim. Rezultatas nemalonus, bet man jau neskaudu”, – po rungtynių sakė komandą vėl treniravęs Vacys Lekevičius.

Kitas rungtynes „Atlantas” žais spalio 31 d. namie su „Kauno Žalgiriu”.