P0

Transportas

Autobusuose – vienodi “Stop” lipdukai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-29


VšĮ “Klaipėdos keleivinis transportas” (KKT) pranešė, jog siekdama populiarinti „Stop“ mygtukų naudojimą ir standartizuoti informacinius ženklus, pagamino ir išdalinome visiems vežėjams vienodus lipdukus. Jie bus lipinami prie veikiančių „stop“ mygtukų (nenaujuose autobusuose ne kiekvienas mygtukas yra veikiantis).

Martyno Vainoriaus nuotr.

Anot KKT, nors sutartyse su vežėjais ar miesto tarybos nustatytose keleivių vežimo taisyklėse toks vairuotojo informavimo būdas apie keleivio norą išlipti nėra aprašytas, vienas iš vežėjų – Klaipėdos autobusų parkas – prieš  keletą metų savo iniciatyva ėmė pratinti norinčius išlipti stotelėje keleivius spausti „stop“ mygtuką.

“Mes irgi manome, jog tokia keleivio/vairuotojo sąveika yra racionali, gerinanti važiavimo režimo sklandumą, didinanti kelionės komfortą. Prie „stop“ mygtuko jau priprato maršrutinių taksi keleiviai: mygtukai visuose maršrutiniuose taksi veikia nuo balandžio mėnesio ir keleiviui išlipant nebėra būtina skardentis salone. Iš anksto paspaudę išlipimo mygtuką padėsite vairuotojui sklandžiau važiuoti, geriau laikytis grafiko. Tai tarsi atsisveikinimo ir padėkos už kelionę vairuotojui ženklas: „Ačiū už malonią kelionę ir iki kitų susitikimų!” – rašo KKT.


2018-10-29

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt