P0

Transportas

Bandė užregistruoti vogtus automobilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-30


Pirmadienį Klaipėdos “Regitroje” bandyta užregistruoti du užsienyje pavogtus ir ten ieškomus automobilius.

58 metų metų moteris pageidavo užregistruoti transporto priemonę “Mercedes Benz”. Patikrinus policijos duomenų bazėje nustatyta, kad automobilio paieška yra paskelbta dar 2017 m. vasarą Italijoje.

Taip pat iš “Regitros” policijoje gautas pranešimas, kad 28 metų vaikinas nori registruoti transporto priemonę “Audi A4”, kuri, informacinės sistemos duomenimis, yra ieškoma Olandijoje.

Pranešama, kad abu automobiliai yra saugomi policijos aikštelėje. Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl galimo nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

Tokiais atvejais, kaip ne kartą yra įspėję policijos pareigūnai, automobilių įgijėjai dažnai nežino apie tai, kad jų dažniausiai internetinėse parduotuvėse įsigyta  transporto priemonė yra ieškoma. Todėl visada pareigūnai ragina dar prieš perkant automobilį jį patikrinti “Regitroje” ir tik tada mokėti pinigus.

Nustačius, kad automobilis yra vogtas, jo įgijėjui atgauti pinigus iš pardavėjo būna gana sudėtinga.

Liepą surengtoje spaudos konferencijoje apie išaiškintas automobilių vagystes Klaipėdos apylinkės prokuroras Kazys Grigaitis sakė: “Teisinė reglamentacija numato, kad rastas automobilis grąžinamas pirminiam savininkui, o tas asmuo, kuris nežinodamas, kad įsigijo vogtą automobilį, yra pripažįstamas sąžiningu įgijėju ir jam paliekama galimybė reikalauti žalos atlyginimo iš kaltų asmenų“.


Transporto straipsnių vidus kompas

2018-10-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt