P0

Miestas

Gražiausio moliūgo drožinėtojui – elektrinis paspirtukas (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-30


Trečiadienio vakarą uostamiesčio Teatro aikštėje vyksiančios „Senamiesčio moliūgų šventės“ organizatoriai paskelbė, kad gražiausiais išrinktų išdrožinėtų moliūgų savininkams bus įteikta daugiau nei dvidešimt rėmėjų prizų. O Moliūgų moliūgo drožinėtojas džiaugsis “Technoramos” dovanojamu elektriniu paspirtuku “Segway Ninebot Kickscooter ES1”.

Savo drožinėtus moliūgus nuo 18 val. bus galima registruoti organizatorių palapinėje, jų nuotraukos bus patalpintos socialiniame tinkle “Facebook”, kur lankytojai ir išrinks savo favoritus.

Pats renginys Teatro aikštėje prasidės jau nuo 12 val., kai čia startuos mugė – čia renginio svečiai galės įsigyti tautodailininkų dirbinių, paskanauti kepinių, saldumynų ir karštų gėrimų. Nuo 12 val. Teatro aikštėje visų lauks ir šaunios moliūgų dirbtuvės – drožinėjimo meistrai parodys kaip paprastą daržovę paversti įstabiu žibintu, vertu nugalėtojo vardo, o nuo 18 val. vaikučius linksmins amimatoriai–vaiduokliai.


2018-10-30

Vienas komentaras apie “Gražiausio moliūgo drožinėtojui – elektrinis paspirtukas”

  1. Aš pats dalyvavau begalėje įvairių konkursų elektriniui paspirtukui laimėti, gaila nepasisekė. Todėl pradėjau po kažkiek kas mėnesį atsidėti. Na ir nusipirkau ne per seniausiai vieną. Paieškojau internete kas parduoda, kur pigiau, radau, O dabar vasaromis labai smagu kur nors su juo pasivažinėti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt