P0

Švietimas

Rinks talentingiausią studentą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-10-30


Klaipėdos valstybinė kolegija tęsdama renginių ciklą, skirtą valstybės atkūrimo 100–mečiui paminėti, pirmą kartą uostamiestyje surengs Klaipėdos miesto studentų talentų konkursą „Šimtmečio talentas“.

Nemokamas renginys vyks lapkričio 14 d., 18 val. Klaipėdos koncertų salėje.

Atrankų turo metu Klaipėdos valstybinėje kolegijoje buvo atrinkta 10 talentingiausių studentų iš Klaipėdos universiteto, Socialinių mokslų kolegijos, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos bei Klaipėdos valstybinės kolegijos.

Švietimo vidus

Finalinio renginio metu komisija ne tik išrinks nugalėtojus. Vertinti turės galimybę ir žiūrovai – jų balsai lems, kam atiteks Publikos numylėtinio nominacija.


2018-10-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt