Kriminalai ir nelaimės

Bėdos dėl automobilių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-04


Palikusi automobilį saugojimo aikštelėje, moteris sužinojo, kad jis pardavinėjamas. O štai kita moteris automobilį vairavo girta. Vyriškis gi bandė atsipirkti, pareigūnui pasiūlęs kyšį.

Šeštadienį į policiją kreipėsi 48 metų moteris, kuri teigė rugsėjo 21 d. automobilių saugojimo aikštelėje Minijos g. palikusi automobilį „Hyundai Santa Fe“, tačiau sužinojo, kad jos mašina yra parduodama interneto portale už 3800 eurų. Savininkė mano, kad automobilis yra pavogtas.

Tą pačią dieną apie 14.15 val. Taikos pr. liudytojas pastebėjo automobilį „Mazda“, kuris, atsitrenkęs į kieme stovėjusį automobilį „VW Passat“, nuvažiavo į vieno Taikos pr. namo kiemą.

Įvykio vietoje, liudytojo parodymais, buvo nustatyta, kad „Mazdą“ vairavo 55 metų moteris. Patikrinus jos girtumą, alkoholio matuoklis parodė 2,13 promiles.

O štai apie 17. 40 val. šeštadienį Veiviržėnuose (Klaipėdos r.) policija sustabdė automobilį „Land Rover Defender“, kurį vairavo 43 metų vyras.

Siekdamas išvengti baudos už Kelių eismo taisyklių pažeidimą, jis policijos pareigūnams davė 50 eurų kyšį ir vietoj administracinės atsakomybės užsidirbo baudžiamąją.

Dar vienas įvykis susijęs su latvio netoli Šventosios paliktu automobiliu.

Dar spalio 30 d. Latvijos pilietis paliko savo sugedusią mašiną „Audi A4“, pagamintą 2000 m., kelio Palanga – Liepoja šalikelėje, netoli įvažiavimo į Šventąją. Šeštadienį apie 13 val. atvažiavęs pasiimti automobilio, savininkas pamatė, kad jo nebėra. Nuostolį latvis įvertino 600 eurų.


2018-11-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt