P0

Sportas

“Neptūnas” pratęsė bendradarbiavimą su “Balticum”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-05


Klaipėdos „Neptūnas“ praneša, kad pratęsė bendradarbiavimą su UAB „Balticum TV“.

„Labai džiaugiamės šia labai įvairiapuse ir ilgamete partneryste, – pranešime cituojamas  „Neptūno“ direktorius Vilius Sukonas. – „Balticum“ internetu ir išmaniąja televizija džiaugiasi ir mūsų žaidėjai, ir administracija. Mūsų komanda buvo viena pirmųjų, išbandžiusių išmaniosios televizijos patogumus ir jau pamėgo peržiūrėti TV įrašus tada, kada nori, arba tada, kada gali. Be to, nei vienos rungtynės neįvyktų be šių partnerių – jie tiekia internetą arenoje, taip užtikrindami kokybiškas transliacijas bei viso personalo darbą.“

Nuo 2018 metų bendradarbiavimas tarp komandos ir telekomunikacijų bendrovės išsiplėtė į dar platesnius horizontus. Praėjusių metų pavasarį buvo atidarytas „Neptūno“ atributikos pardavimo taškas „Balticum“ klientų aptarnavimo centre Taikos pr. 101 D, o vasaros pabaigoje – ir „Balticum“ atstovybėje Klaipėdos „Akropolyje“.

„Nors dirbame visoje Lietuvoje, išliekame klaipėdietiška įmone, todėl ilgametė partnerystė su Klaipėdos miesto komanda mums yra labai svarbi, – cituojamas  ir bendrovės „Balticum TV“ administracijos direktorius Virginijus Jurgelevičius. – Sportas ir aktyvumas yra neatsiejama mūsų tradicijų ir vertybių dalis. Tikimės ir toliau judėti į priekį, rasti naujų abiem pusėms naudingų bendradarbiavimo būdų ir kurti dar stipresnę draugystę.“

 


  2018-11-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt