P0

Kriminalai ir nelaimės

Turėjusieji narkotikų dabar turės ir problemų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-05


Praėjusį savaitgalį Klaipėdos policija pradėjo kelis ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Lapkričio 3-ąją apie 20.30 val. gavus pranešimą dėl vairavimo galimai apsvaigus, Klaipėdos rajone, Dituvoje, Šv. Kristoforo gatvėje esančioje degalinėje buvo sustabdytas automobilis „Audi A4“, kurį vairavo 42 metų moteris. Jos piniginėje buvo rastas folijos lankstinukas, kuriame – galimai narkotinė medžiaga: rusvos spalvos milteliai. Kitoje moters piniginėje buvo rasti keturi folijos lankstinukai, kuriuose taip pat buvo rusvi milteliai, galimai kvaišalai. Moteriškė buvo sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

Du folijos lankstinukus su įtartinais milteliais turėjo ir 35 metų šio automobilio keleivis. Jis irgi pakliuvo areštinėn už galimą tokią pačią nusikalstamą veiką.

Ankstų šeštadienio rytą, apie 5.30 val., patrulių ekipažas dėl muštynių bare į komisariatą atvesdino 19-metį vaikiną. Atliekant apžiūrą jaunuolio piniginėje buvo surastas iš penkių eurų banknoto padarytas lankstinukas, kuriame – gelsvos spalvos milteliai, įtariama, narkotinė medžiaga. Devyniolikmetis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.


2018-11-05

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt