Kriminalai ir nelaimės

Trąšose vėl vežė kontrabandą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-06


Pasieniečiai į Klaipėdos uostą judėjusiame traukinio su baltarusiškomis trąšomis sąstate vėl aptiko cigarečių kontrabandą.

Šįkart Radviliškio rajone, ties Ilguočių kaimu, pasieniečiai, talkinami geležinkelininkų, penktadienį patikrinę iš Baltarusijos atvykusį sąstatą jame aptiko 22 dėžes kontrabandinių cigarečių. Iš viso buvo paslėpta 11 tūkst. pakelių rūkalų, kurių vertė – daugiau kaip 31 tūkst. eurų.

Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis. Kontrabandinės cigaretės saugomos Šiaulių pasienio užkardoje.

Prieš metus pakrančių apsaugos pasieniečiai taip pat sulaikė kontrabandinių cigarečių krovinį, kuris buvo išmestas iš traukinio. Tąkart iš Baltarusijos per Lietuvą gabenta 60 tūkst. pakelių nelegalių rūkalų, vertintų 186 tūkst. eurų.


[recaptcha]

2018-11-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt