Kriminalai ir nelaimės

Devyniolikmečių sukeltose avarijose nukentėjo dvi mergaitės

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-07


Klaipėdos regione pirmadienio vakarą įvykus dviem avarijoms, kurias sukėlė dvi 19-metės, nukentėjo ir dvi nepilnametės mergaitės.

Apie 17 val. policijoje gautas pranešimas apie eismo įvykį Gargžduose, Kvietinių g. Nustatyta, kad 19-metė mergina vairavo automobilį „Audi A6“ ir partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ėjusią 10-metę. Sužalota mergaitė išvežta į ligoninę. Vairuotoja buvo visiškai blaivi. Iš ligoninės gautas pranešimas, kad nukentėjusiajai nustatytas galvos sumušimas, nubrozdinimas, galvos smegenų sukrėtimas, plaštakos, kelio sumušimai. Ji paguldyta į Traumatologijos skyrių.

Po kelių valandų dar viena avarija įvyko Jurjonų k. ribose, kelyje Plungė-Vėžaičiai (Reidas TV facebook nuotr.).

Jau kitos 19-metės merginos vairuojamas automobilis BMW įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su tiesiai iš priekio atvažiavusiu automobiliu „MB S35“, kurį vairavo 51 metų vyras.

Eismo įvykio metu sužalotas „MB“ vairuotojas ir jo 13-etė dukra bei BMW vairuotoja. Nukentėjusieji iš eismo įvykio vietos nuvežti į ligoninę.

Iš ligoninės gautas pranešimas, kad vyriškiui nustatytas galvos sumušimas, kulnakaulio lūžimas, plaučio, alkūnės sumušimai, jis paguldytas į Reanimacijos skyrių. Reanimacijos skyriuje atsidūrė ir 19-metė mergina, kuriai lūžo galūnės.

Mergaitei padarytos daugybinės plėštinės žaizdos, plyšo rankos čiurnos raiščiai, sukrėstos galvos smegenys. 13-metė paguldyta į Traumatologijos skyrių.


[recaptcha]

2018-11-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt