Uostas ir jūra

Išgelbėjo įsipainiojusius į tinklus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-07


Pasieniečiai pranešė, kad antradienio vakarą jų katerio „Boomeranger“ įgula Baltijos jūroje skubėjo pagalbon dviem klaipėdiečiams, įstrigusiems žvejų tinkluose. Pareigūnai įstrigusius žvejus su kateriu saugiai partempė į krantą.

Incidentas įvyko Baltijos jūros priekrantėje, ties Karklės gyvenviete, apie 1 km nuo kranto. „Boomeranger”.  įgula ties Olando kepure, sėkmingai aptiko pagalbos besiprašiusį žvejų katerį. Paaiškėjo, kad ja plaukė du 73-iejų metų amžiaus klaipėdiečiai.

Nepavykus techninės pagalbos suteikti vietoje, pareigūnai katerį su žmonėmis partempė į Klaipėdos uostą. Abiejų vyrų gyvybėms pavojus negrėsė. Krante jiems neprireikė ir medikų pagalbos.


[recaptcha]

2018-11-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt