Regionas

Neringoje lieka verslo liudijimai už eurą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-07


Neringos savivaldybės tarybos sprendimu didžiajai daliai veiklų, vykdomų pagal verslo liudijimą, paliktas sumažintas fiksuotas pajamų dydis, sieksiantis iki simbolinio 1 euro.

Anot savivaldybės pranešimo, verslo liudijimus įsigyjantiems gyventojams taikomų lengvatų sąrašas taip pat išliko toks pat kaip ir 2018-aisiais.

“Tikimasi, kad 1 eurą siekiantis fiksuotas pajamų mokestis įsigyjamiems verslo liudijimą ir ateityje sudarys palankesnes sąlygas teikti tokias trūkstamas paslaugas kaip drabužių siuvimas ir taisymas, žvejybos reikmenų gamyba, fotografavimas, filmavimas pramoginiuose renginiuose, elektrinių buities reikmenų taisymas, namų ūkio veiklos, skatins naujas verslo iniciatyvas Neringoje bei kurs didesnę pridėtinę vertę turizmo sektoriuje”, – rašoma pranešime.

Taip pat pranešama, kad Neringos savivaldybės administracija atsisakė popierinių licencijų prekybai alkoholiniais gėrimais ir tabako gaminiais, bei leidimų vežti keleivius lengvaisiais automobiliais taksi išdavimo. Nuo 2018 m. spalio 1-osios paslauga teikiama trečiu interaktyvumo lygiu – pareiškėjas gali užpildyti elektroninę paslaugos užsakymo formą, kuri pateikiama savivaldybės interneto svetainės skiltyje „Verslininkui“, ir ją, kartu su reikiamais dokumentais gyvai ar el. paštu, pateikti administracijai. Administracija licencijas ir leidimus išduos per Licencijų informacinę sistemą (www.licencijavimas.lt), todėl minėtų licencijų ir leidimų popierinis dokumentas nebebus išduodamas.

Savivaldybės administracija primena, kad dalį duomenų ji pati surenka iš atsakingų institucijų, todėl, kaip numatoma teisės aktuose, licencijų išdavimas gali užtrukti iki 30 kalendorinių dienų, leidimų-  iki 20 darbo dienų.

Detalesnė informacija teikiama Neringos savivaldybės administracijos Verslo ir strateginės plėtros skyriuje (tel. 8 (469) 51259, 8 (469) 51261 el.p. vilma.kavaliova@neringa.lt, gabriele.martuseviciene@neringa.lt)


[recaptcha]

2018-11-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt