P0

Verslas

Startuolių forume dalyvaus ir bestselerio autorius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-11-08


Veiklus jaunimas šį penktadienį, lapkričio 9 d., Klaipėdoje turės unikalią galimybę pasidalinti savo svajonėmis ir siekiais bei pasisemti žinių ir patirties, kaip kurti sėkmingą savo verslo istoriją.

Kultūros fabrike visą dieną vyksiančio forumo „Sėkmingas startuolis. Tu gali!“ metu pranešimus skaitys žinomi verslininkai, marketingo specialistai, inovatoriai.

Forumo metu pranešimą skaitys ir ekonomikos mokslų daktaras, startuolių rinkodaros koordinatorius Donatas Jonikas. Jis pristatys neseniai išleistą savo knygą „Startup Evolution Curve“, kurią itin teigiamai įvertino daugiau nei 30 užsienio ekspertų. Keletą mėnesių D. Joniko knyga buvo tarp penkių geriausiai parduodamų „Amazon“ knygų savo kategorijoje.

Renginio organizatoriai – iniciatyvos „StartUp Klaipėda“ šalys: Klaipėdos universitetas, LCC tarptautinis universitetas, Klaipėdos licėjus, Klaipėdos mokslo ir technologijų parkas, Klaipėdos universiteto Studentų sąjunga, verslo atstovų vardu – viešbučių tinklas „Tubinas International“.


2018-11-08

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt