„Neptūnas-Akvaservis“ Mažeikiuose šventė pergalę

Sportas

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ grįžo į pergalių kelią, šeštadienį išvykoje 88:80 (26:23, 18:15, 19:18, 25:24) nugalėjęs Mažeikių „Erelius“.

Pirmajame kėlinyje svečiai iš uostamiesčio nesugebėjo sulaikyti 11 taškų pelniusio Dariaus Griškėno, tačiau po pirmųjų 10 minučių pirmavo 26:23.

Uostamiesčio ekipos įžaidėjas Tadas Pažėra pelnė dvitaškį, padidinusį klaipėdiečių persvarą iki 9 taškų – 33:24. Nors aikštelės šeimininkai sužaidė atkarpą 7:0, tačiau kėlinį geriau pabaigę T. Gaidamavičiaus auklėtiniai į ilgąją pertrauką nusinešė 6 taškų pranašumą (44:38).

Trečiajame ketvirtyje Vytautas Šarakauskas pelnė dvitaškį, pirmą kartą „Neptūnui-Akvaservis“ suteikusį dviženklį pranašumą – 50:40.

Likusį susitikimo laiką klaipėdiečiai išlaikė saugų pranašumą ir iš Mažeikių išvyko su pergale rankose.

Pergalingame susitikime „Neptūnas-Akvaservis“ gretose spindėjo veteranas V. Šarakauskas. Vidurio puolėjas per 25 minutes pelnė 23 taškus (6/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

Kitą susitikimą uostamiesčio komanda žais lapkričio 16-ąją, penktadienį, kuomet namuose priims Telšių atstovus.